Teknoloji

AMD Radeon Ekran Kartları için Resident Evil 4 odaklı sürücü yayınlandı

Dünyanın dört bir yanındaki oyuncular, modernleştirilmiş oyun, yeniden tasarlanmış olay örgüsü ve canlı ayrıntılara sahip grafiklerle hayatta kalma korkusunu deneyimlemek için Resident Evil 4 Remake’i deneyimleyecek.

AMD, en yeni AMD Yazılım sürücüsüne Resident Evil 4 Remake için iyileştirmeler ekleyerek bu klasik yeniden yapımın aksiyon dolu sahneleri için yeni nesil görseller ve olağanüstü performans sunuyor. Radeon grafik kartına sahip oyuncular gerçekten eşsiz bir deneyimin keyfini çıkarabilir:

Radeon’da En İyinizi Oynayın: Radeon grafik ailesi, Resident Evil 4’te 1080p’den 4K’ya kadar çözünürlüklerde lider rekabetçi performans sunar. Radeon RX 7900 XT, ışın izleme ve FidelityFX Süper Çözünürlük 2 açıkken en yüksek grafik ayarlarında 4K’da etkileyici bir 99 FPS sunabilirken, Radeon RX 6700 XT ve Radeon RX 6650 XT modelleri 1080p’de inanılmaz kare hızlarına ulaşabilir. Radeon RX 6000 Serisi ailesindeki diğer kartlar da 1440p’de inanılmaz kare hızları sunar.

FidelityFX Üstün Çözünürlük 2: AMD’nin geniş çapta benimsenen orta platform, geçici hızlandırma teknolojisi, Resident Evil 4 ve desteklenen diğer oyunlarda kare hızlarını artırırken inanılmaz bir manzara kalitesi sunar.

Ek olarak, AMD Yazılımı: Adrenalin Sürümü, tümü temiz, çağdaş ve kullanımı kolay bir arayüzden erişilebilen Radeon Boost, Radeon Anti-Lag ve daha fazlası dahil olmak üzere performansı artıran ve inanılmaz manzara kalitesi sunan bir dizi gelişmiş özellik sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu